Titles you rated
TransformersRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
James and the Giant PeachRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
A Christmas CarolRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0