Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
HyakuemuRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
First SummerRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.5