Movies
Ratings
126
Battle for the Planet of the ApesRated ★ 1.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The CallRated ★ 3.0
Stormy NightRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 3.0
Gintama: The MovieRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 2.0
Monster HouseRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 1.0
FrozenRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 1.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 1.0