Movies
Ratings
679
IncendiesRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
October SkyRated ★ 4.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Cape FearRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
CopycatRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
DetentionRated ★ 3.0
StrawRated ★ 1.0
The DepartedRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5