Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Mieruko-chanRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
The Helpful Fox Senko-sanRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.0
NoragamiRated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
The New Prince of Tennis OVA vs Genius 10Rated ★ 2.0
Deca-DenceRated ★ 4.0
Power Rangers Dino Force BraveRated ★ 3.0- BernardRated ★ 3.0
- BernardRated ★ 3.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 3.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 3.0
UzaMaid!Rated ★ 2.5