Titles you rated
BloodshotRated ★ 3.0
Venus and MarsRated ★ 2.0
Amazon Bow MasterRated ★ 5.0
The VillagersRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
CountRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 2.0
HeroRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 2.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 2.5- Hansan ReduxRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Sunday SeoulRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.5