Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Scary Movie 3Rated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
PaulRated ★ 3.0
Project XRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Jackass 3.5Rated ★ 5.0
BeanRated ★ 3.0