Titles you rated
Wild ChildRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 2.0
The CoreRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 5.0
WaterboysRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 2.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 2.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 1.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 1.0