Titles you rated
CharadeRated ★ 4.0
DjangoRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 5.0
My Mother and Her GuestRated ★ 3.0
Easy RiderRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.5
ScarfaceRated ★ 4.0
ManhattanRated ★ 4.5
KagemushaRated ★ 4.5
La StradaRated ★ 3.5
Rebel Without a CauseRated ★ 5.0
FameRated ★ 3.0
The Towering InfernoRated ★ 3.0
The StingRated ★ 3.0
Rocky IIRated ★ 4.0
Mutt BoyRated ★ 1.5
Ghost RiderRated ★ 3.0
PaulRated ★ 3.5
Sweet NovemberRated ★ 4.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 3.0