Titles you rated
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 3.0
KiddingRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 3.5
The OARated ★ 3.5
The OARated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 3.0
LIFERated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Secret Life of CatsRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 1.5