Titles you rated
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
My NameRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5