Movies
Ratings
300
TangledRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Fresh GuacamoleRated ★ 4.0
The Man Who Planted TreesRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 2.5
Heart Is 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0