Titles you rated
Cells at Work!!Rated ★ 3.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.0- Mysterious JokerRated ★ 2.5
- Mysterious JokerRated ★ 3.0
- Mysterious JokerRated ★ 3.5
- Mysterious JokerRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Steven UniverseRated ★ 4.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 2.5
Land of the LustrousRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5- Black ButlerRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 2.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5