Series
Ratings
22
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5- The Future DiaryRated ★ 3.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
No Game No LifeRated ★ 1.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 3.5