Titles you rated
The Life of David GaleRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0- SawRated ★ 3.0
OutrageRated ★ 4.0
The Hangover Part IIIRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 1.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0- 28 Months LaterRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0