Movies
Ratings
57
GattacaRated ★ 5.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 2.0
The LobsterRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5