Movies
Ratings
245
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Woman of the HourRated ★ 3.5
CureRated ★ 4.0
LonglegsRated ★ 4.0
TuskRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Love on DeliveryRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
MandyRated ★ 3.5
OldRated ★ 2.5
DoomsdayRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
NapoleonRated ★ 3.0
Typhoon ClubRated ★ 4.0
My Night at Maud'sRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5