Movies
Ratings
570
The ConjuringRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 2.0
Man in LoveRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5