Series
Ratings
61
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
MaskRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0