Titles you rated
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 1.5
Resident EvilRated ★ 2.0
The ReefRated ★ 1.5
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 1.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 1.5
Ghost in the Shell 2.0Rated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 2.0
SerenityRated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 2.5
The Basketball DiariesRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 3.5