Movies
Ratings
151
Good NewsRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
West Side StoryRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
A Distant PlaceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
MisericordiaRated ★ 2.5
Misha and the WolvesRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 5.0
You Were Never Really HereRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 0.5