Movies
Ratings
683
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Fourth PlaceRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 2.5
I OriginsRated ★ 4.0
The WatchersRated ★ 1.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
BallerinaRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5