Movies
Ratings
654
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 1.0
Tune in for LoveRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 3.0