Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Summer ScentRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0