Movies
Ratings
20- The Yangbap: DamnationRated ★ 4.5
First ManRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
AmourRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5- NoiseRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.5