Titles you rated
Dan Da DanRated ★ 4.5
Glass HeartRated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 2.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5