Titles you rated
High KickRated ★ 4.0
To. JennyRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0