Movies
Ratings
76
ExitRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
Wicker ParkRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Blue VelvetRated ★ 4.0