Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
The Perfect EducationRated ★ 2.5
3096 DaysRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 4.5
27 DressesRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
YMCA Baseball TeamRated ★ 3.5