Titles you rated
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 4.0
Our School E.TRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 5.0
Big Momma's House 2Rated ★ 5.0
The FlintstonesRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0
HugoRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0
Cats & DogsRated ★ 3.5
Little ManRated ★ 3.0
Hotel RwandaRated ★ 5.0
Spy KidsRated ★ 5.0
Diamonds Are ForeverRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
FearlessRated ★ 4.0
GloveRated ★ 4.0