Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Dear HongrangRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Gangnam B-SideRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
대학전쟁Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5