Titles you rated
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Aggretsuko Season 5Rated ★ 3.5
AggretsukoRated ★ 3.0
Aggretsuko Season 3Rated ★ 3.0
AggretsukoRated ★ 3.0
Young Sheldon Season 6Rated ★ 4.5
Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.5
Young Sheldon Season 4Rated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
AggretsukoRated ★ 4.0
Disenchantment Season 5Rated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 3.0
DisenchantmentRated ★ 4.0