Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
My Life with the Walter Boys Season 2Rated ★ 3.0
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Dept. QRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
SweetpeaRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Death to Snow WhiteRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.0- Chilling Adventures of Sabrina Season 2 Part 1Rated ★ 3.5
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0