Titles you rated
Parade's EndRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Alias GraceRated ★ 4.0
Selling SunsetRated ★ 3.0
Drop Dead DivaRated ★ 2.5
The Recruit Season 1Rated ★ 3.0
BabyRated ★ 3.5
A Discovery of WitchesRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
High CookieRated ★ 2.0
HollywoodRated ★ 3.5- Grand ArmyRated ★ 3.5
Dear White PeopleRated ★ 2.5
Living With YourselfRated ★ 3.0
Space ForceRated ★ 2.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.5