Titles you rated
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.5