Movies
Ratings
441
FrankensteinRated ★ 3.5
The Foul KingRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 2.5
BabygirlRated ★ 2.0
SproutRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Bicycle ThievesRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Dracula: A Love TaleRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 4.0
The Blue TrailRated ★ 4.0- MazeRated ★ 2.5
Eagles of the RepublicRated ★ 3.5
RomeríaRated ★ 3.5
No Beast. So FierceRated ★ 2.0