Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
The Addams Family Season 2Rated ★ 5.0
The Addams Family Season 1Rated ★ 5.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Devil's JusticeRated ★ 2.0
Law SchoolRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
DynastyRated ★ 2.0
DynastyRated ★ 2.5
DynastyRated ★ 3.0
DynastyRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Her Private LifeRated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5