Series
Ratings
57
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Money GameRated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 4.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0