Titles you rated
Kotaro Lives AloneRated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5