Movies
Ratings
99
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Betty BlueRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
GyeongjuRated ★ 2.0
The PartyRated ★ 2.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 2.5
The Matrix ReloadedRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 1.0
HerRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.5