Series
Ratings
97
Through the DarknessRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5- The FrogRated ★ 3.5
- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 2.0
Kingdom Season 1Rated ★ 2.0
Joko Anwar's Nightmares and DaydreamsRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
PlutoRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5