Movies
Ratings
49
White ChicksRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 2.5
Ballad of a SoldierRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
Attack on Titan: The Roar of AwakeningRated ★ 5.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 5.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0