Series
Ratings
37
UnnaturalRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0- The Future DiaryRated ★ 4.5
- Squid Girl!Rated ★ 3.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
- Mysterious JokerRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 5.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0