Titles you rated
 LIAR GAMERated ★ 5.0 LIAR GAMERated ★ 5.0
 LIAR GAMERated ★ 5.0 LIAR GAMERated ★ 5.0
 Dragon Ball DAIMARated ★ 5.0 Dragon Ball DAIMARated ★ 5.0
 Dragon Ball ZRated ★ 5.0 Dragon Ball ZRated ★ 5.0
 Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0 Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
 Nodame CantabileRated ★ 5.0 Nodame CantabileRated ★ 5.0
- Space BrothersRated ★ 5.0
 The 13 Lords of the ShogunRated ★ 5.0 The 13 Lords of the ShogunRated ★ 5.0
 Ichikei's CrowRated ★ 4.5 Ichikei's CrowRated ★ 4.5
 The Confidence Man JP SpecialRated ★ 4.0 The Confidence Man JP SpecialRated ★ 4.0
 The Confidence Man JPRated ★ 4.5 The Confidence Man JPRated ★ 4.5
 Do Not Say MysteryRated ★ 4.5 Do Not Say MysteryRated ★ 4.5
 SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5 SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
 Jujutsu KaisenRated ★ 0.5 Jujutsu KaisenRated ★ 0.5
 HERO2014Rated ★ 4.0 HERO2014Rated ★ 4.0
 SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0 SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
 Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0 Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
 Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 5.0 Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 5.0
 Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0 Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
- HERORated ★ 5.0