Movies
Ratings
1573
Oh My GodRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 2.5
The CobblerRated ★ 2.0
Scary MovieRated ★ 2.5
Evil Dead IIRated ★ 3.5
Due DateRated ★ 2.5
SuperbadRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 3.0
Look Who's Talking TooRated ★ 3.0
Judge DreddRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 3.5
Hudson HawkRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5