Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The TargetRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 4.0