Titles you rated
HairsprayRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
AquamarineRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Love So DivineRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0