Series
Ratings
116 Culinary Class WarsRated ★ 3.5 Culinary Class WarsRated ★ 3.5
 Revolutionary Girl UtenaRated ★ 3.5 Revolutionary Girl UtenaRated ★ 3.5
 We Married as a Job!Rated ★ 2.5 We Married as a Job!Rated ★ 2.5
 Elfen LiedRated ★ 4.0 Elfen LiedRated ★ 4.0
 Sword Art OnlineRated ★ 2.0 Sword Art OnlineRated ★ 2.0
 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
 Kakegurui TwinRated ★ 3.5 Kakegurui TwinRated ★ 3.5
 Maid Sama!Rated ★ 2.5 Maid Sama!Rated ★ 2.5
- Powerpuff GirlRated ★ 5.0
 Steven UniverseRated ★ 4.5 Steven UniverseRated ★ 4.5
 Steven UniverseRated ★ 3.5 Steven UniverseRated ★ 3.5
 Uncle GrandpaRated ★ 3.0 Uncle GrandpaRated ★ 3.0
 Regular ShowRated ★ 1.0 Regular ShowRated ★ 1.0
 Regular ShowRated ★ 1.5 Regular ShowRated ★ 1.5
 Regular ShowRated ★ 1.5 Regular ShowRated ★ 1.5
 The Amazing World of Gumball Season 1Rated ★ 3.0 The Amazing World of Gumball Season 1Rated ★ 3.0
 Teen Titans Go!Rated ★ 2.5 Teen Titans Go!Rated ★ 2.5
 Codename: Kids Next DoorRated ★ 5.0 Codename: Kids Next DoorRated ★ 5.0
 Dexter's LaboratoryRated ★ 5.0 Dexter's LaboratoryRated ★ 5.0
- The Grim Adventures of Billy & MandyRated ★ 5.0