Series
Ratings
51
StartupRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Meteor GardenRated ★ 0.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 1.5
DoctorsRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Hidden LoveRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
A-TEEN Season 2Rated ★ 4.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
A-TEENRated ★ 4.0