Movies
Ratings
115
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
BabeRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Another FamilyRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.0
RobotsRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.0